Yayınlanmasını istediğiniz filmleri, iletişim kısmından bize bildirin. Hızlıca siteye ekleyelim. İstek yapmak için buraya tıklayın. İyi seyirler... Her geçen gün arşivimizi genişletmeye devam ediyoruz. Bize destek olup, paylaşırsanız seviniriz :) Yeni Mobil sitemiz aktif! Sitede gördüğünüz sıkıntıları bize bildirmeyi unutmayın. Western filmleri sayfasına göz atmayı unutmayın. Tıklayın! Neden yorum atmıyorsunuz? Diğer site adminleri gibi filmleri kapatalım mı yorum atmanız için :( ? Facebook ile üyelik tekrardan aktif hale getirildi.

Lindsey Collins

  •   Doğum Yeri:
  •  Doğum Tarihi:
  •   0 Hayranı Var
Lindsey CollinsLindsey Collins toplam 3 film‘de oynamış,7 filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenmiştir.Lindsey Collins toplam 1 dizi‘de oynamış,0 dizide yönetmenliğini ve yapımcılığını üstlenmiştir.

Çekmiş olduğu 3 filmden bazıları:

Air Mater,Cars,Ratatouille

Çekmiş olduğu 1 Tv dizisinden bazıları:

Cars Toons

Oyuncunun Aldığı Bazı Ödüller:

Nominated PGA Award (Outstanding Producer of Animated Theatrical Motion Pictures Finding Dory (2016) 2017 )
Nominated VES Award (Outstanding Visual Effects in an Animated Feature Finding Dory (2016) Shared with: Angus MacLane John Halstead Chris J. Chapman 2017 )
Won VES Award (Outstanding Animation in an Animated Motion Picture WALL·E (2008) Shared with: Andrew Stanton Jim Morris Nigel Hardwidge 2009 )
Reklamı Gizle[x]