Yayınlanmasını istediğiniz filmleri, iletişim kısmından bize bildirin. Hızlıca siteye ekleyelim. İstek yapmak için buraya tıklayın. İyi seyirler... Her geçen gün arşivimizi genişletmeye devam ediyoruz. Bize destek olup, paylaşırsanız seviniriz :) Yeni Mobil sitemiz aktif! Sitede gördüğünüz sıkıntıları bize bildirmeyi unutmayın. Western filmleri sayfasına göz atmayı unutmayın. Tıklayın! Neden yorum atmıyorsunuz? Diğer site adminleri gibi filmleri kapatalım mı yorum atmanız için :( ? Facebook ile üyelik tekrardan aktif hale getirildi.

  Angelina Jolie ve Brad Pitt Yollarını Ayırıyor!

Angelina Jolie ve Brad Pitt Yollarını Ayırıyor! 09 Ekim 2016

2005 yılından beri birlikte olan, ve 2014 yılında evlenen Hollywood'un en popüler çifti Angelina Jolie ile Brad Pitt yol ayrımına geldiklerini açıkladı. Angelina Jolie'nin avukatlığını yapan ve aynı zamanda pek çok ünlünün de boşanma avukatlığını yürütmüş olan Robert Offer, ünlü çiftin boşanma davası açtıklarını doğrularken; boşanma nedeni olarak şiddetli geçimsizliği gösterdiklerini ve ailenin selameti açısından en doğru kararın bu olacağını

2005 yılından beri birlikte olan, ve 2014 yılında evlenen Hollywood'un en popüler çifti Angelina Jolie ile Brad Pitt yol ayrımına geldiklerini açıkladı.

Angelina Jolie'nin avukatlığını yapan ve aynı zamanda pek çok ünlünün de boşanma avukatlığını yürütmüş olan Robert Offer, ünlü çiftin boşanma davası açtıklarını doğrularken; boşanma nedeni olarak şiddetli geçimsizliği gösterdiklerini ve ailenin selameti açısından en doğru kararın bu olacağını söyledi. Angelina Jolie aynı zamanda bütün çocuklarının velayetini almak için de başvuruda bulundu.

Bu açıklamaların ardından yakışıklı aktör Brad Pitt de çocuklarının iyiliğinin en önemli konu olduğunu vurguladı.

Medyada "Brangelina" olarak da anılan çiftin üç tanesi biyolojik, üç tanesi de evlatlık olmak üzere altı adet çocuğu bulunuyor. 2005 yılın Bay ve Bayan Smith filminin çekimlerinde tanışarak birlikte olmaya başlayan Brangelina çifti, 2015 yılında Angelina Jolie'nin yönettiği Hayatın Kıyısında (By The Sea) filminde tekrardan birlikte kamera karşısına geçmişti.

Öte yandan çiftin yollarını ayrımasına neden olduğu iddia edilen, Brad Pitt'in yeni filmi Müttefik'ten (Allied) rol arkadaşı Fransız yıldız Marion Cotillard'ın bu söylentiler nedeniyle şok ve üzüntü yaşadığı bildiriliyor. Cotillard, 2007'den biri Fransız aktör Guillaume Canet ile birlikte ve çiftin Marcel adında bir erkek çocuğu bulunuyor.

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Reklamı Gizle[x]